Plokin toimihenkilöt 2013

Plokin viimetorstaisessa järjestäytymiskokouksessa nimettiin seuran toimihenkilöitä. Aiemmin syyskokouksessa puheenjohtajaksi vaihtui Jussi Kinnunen ja uutena jäsenenä johtokuntaan tuli Marja Haapapuro. Muut erovuoroiset Jukka Kananen ja Heini Kemppainen jatkavat seuraavan kaksivuotiskauden.Muissa toimihenkilöissä jaottelu tehtiin seuran uuden toimintalinjan mukaisesti jossa tavoitteena oli ettei tekemistä kasaannu yhdelle henkilölle kohtuuttomasti.

Toimihenkilöt 2013:

  • varapuheenjohtaja: Tuire Koljonen
  • sihteeri: Marja Haapapuro
  • rahastonhoitaja: Oona Nenye
  • junioripäällikkö: Pauli Saastamoinen
  • valmennuspäällikkö: Martti Karjalainen
  • tiedottaja: (vielä auki)

Johtokunnan ja toimihenkilöiden yhteystiedot löytyvät etusivulta (yläpalkki-ploki- yhteystiedot)

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.